SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/015 | 4027 Debrecen, Sétakert utca 1-3.

Intézmény logo

Debreceni SZC Kreatív Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jún. 3.


DSZC Kreatív

  Együtt, kreatívan a III. Debreceni Szakmafesztiválon

  Június 01-én került megrendezésre a Debreceni Szakképzési Centrum nyári fesztiválszezont nyitó pályaorientációs nagyrendezvénye a Debreceni Szakmafesztivál. A rendezvényről természetesen a Kreatív sem hiányozhatott.

  Együtt, kreatívan a III. Debreceni Szakmafesztiválon

  2022-ben a Debreceni Szakképzési Centrum hagyományteremtő szándékkal hívta életre tavaszi pályaorientációs nagyrendezvényét, a Debreceni Szakmafesztivált. A rendezvény kiemelt küldetése a pályaorientáció és a karriertámogatás a középiskolai továbbtanulás előtt álló tanulók részére, valamint a pályamódosítás iránt vágyakozó, új kihívásokat kereső felnőtteknek szóló képzések népszerűsítése. Az egész napos rendezvényen a DSZC gazdasági partnerei, valamint intézményei szórakoztató és szakmai előadásokkal emelték a program színvonalát, hozzájárulva a szakképzés népszerűsítéséhez.

  Standunknál mi is sok izgalmas lehetőséggel vártuk a kicsiket és nagyokat egyaránt. Hajfonással, csillámtetoválással, kalligráfiával, logikai és kézügyességi feladatokkal, valamint színezővel is készültünk. Nálunk a kreativitásnak csak a fantázia szabhat határt! Mindezek mellett pedig diákjaink és oktatóink adtak tájékoztatást az érdeklődők számára az intézményünkben elérhető képzésekről.

  Reméljük a nem túl kíméletes időjárás ellenére is mindenki jól érezte magát!

  Együtt kreatívan, várunk a Kreatívban!

  GALÉRIA

  III. Debreceni Szakmafesztivál

  IMG_20240601_114309.jpg
  IMG_20240601_114614.jpg
  IMG_20240601_114154.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Latin táncest utcai dekorációjához járultunk hozzá

  Latin táncest utcai dekorációjához járultunk hozzá

  Debrecen belvárosában latin táncestek tartottak június 30-án. Iskolánk tanulói oktatóik irányításával pénteken a Batthyány utcát dekorálták.

  2024. júl. 1.


  DSZC Kreatív

  Érettségi utáni nappali képzésre jelentkezők beiratkozással, pályaalkalmasságijával kapcsolatos tudnivalók

  Érettségi utáni nappali képzésre jelentkezők beiratkozással, pályaalkalmasságijával kapcsolatos tudnivalók

  Az érettségi utáni képzések pályaalkalmassági vizsgáiról és a beiratkozásról adunk tájékoztatást.

  2024. jún. 25.


  DSZC Kreatív

  Beiratkozás a 9. évfolyamra

  Beiratkozás a 9. évfolyamra

  Tájékoztató a 9. évfolyamra felvételt nyert tanulók beiratkozásáról.

  2024. jún. 21.


  DSZC Kreatív


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Kreatív Technikum

  4027 Debrecen, Sétakert utca 1-3.

  Telefon: 06-52/503-833

  E-mail: titkarsag@dszckreativ.com

  OM azonosító: 203033/015

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002427


  2024Debreceni SZC Kreatív Technikum